jak mierzyć okna?

O nas

Marka dekorujonline.pl jest własnością firmy Avancé sp. z o.o. Firma Avancé wraz z trzema polskimi firmami produkcyjnymi wchodzi w skład holenderskiego holdingu Content  Nowoczesne pracownie w Czapurach pod Poznaniem, w Poznaniu/Janikowie oraz w Sulęcinie zatrudniają ponad 130 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Profesjonalny zespół pracowników, już od ponad 20 lat realizuje zarówno duże projekty do hoteli, restauracji i sieci sklepów jak i dla dekoratorów wnętrz i indywidualnych klientów w Holandii, Francji oraz Belgii. Posiadamy profesjonalnie przygotowany park maszynowy, który stanowi gwarancję szybkiej i niezwykle dokładnej realizacji zamówień. Posiadamy maszyny do wszywania plastikowych haczyków Microflex®, maszyny Hypoflex do nabijania metalowych kółek, stebnówki, podszywarki oraz automaty do zszywania dołów i łączenia bryt.

Holding Content


więcej

Holding Content  został założony ponad 30 lat temu w Wormerveer, oferując usługi  kompleksowe szycia zasłon, firan i rolet na rynek sieci sklepów holenderskich. Projektanci i dekoratorzy wnętrz docenili najwyższą jakość wytworzonych produktów firmy Content, co spowodowało otwarcie kolejnego oddziału w Dokkum. Obecnie holding Content   jest rozpoznawalną ceniona marka na rynku holenderskim . Wynika to z filozofii firmy, że każda zasłona i roleta jest traktowana z jednakową starannością. Niezależnie czy są to duże  zamówienia seryjne czy pojedyncze zlecenie –  Content tworzy wszystkie produkty tak samo dokładnie, zawracając uwagę na każdy detal. Obecnie w pięciu pracowniach w Polsce i Holandii, holding zatrudnia 250 pracowników.

Zespół dekorujonline.pl

Nasz sklep powstał z myślą o klientach indywidualnych, którzy aranżują, dekorują i urządzają swoje wnętrza. Podpowiemy jak sprawić, aby dekoracje okienne były dobrze dopasowane do konkretnego stylu i jednocześnie funkcjonalne.  Zespół dekorujonline.pl tworzą ludzie, którzy podążając za najnowszymi trendami, służą wiedzą i doświadczeniem w dekoracji wnętrz. Śledząc nas na facebooku lub odwiedzając nasz showroom w Poznaniu/Janikowie, dowiesz się o najnowszych trendach w dekoracji okien oraz jak w prosty i dostępny sposób dodać piękna Twoim wnętrzom.