jak mierzyć okna?

Znak jakości

Znak jakości - kdy produkt wytwarzany przez naszą firmę (zasłony, firany, rolety rzymskie, poduszki ) przechodzi podwójną kontrolę na poszczególnych etapach produkcji. To oznacza, że po ukończeniu oraz przekazaniu do wysyłki każdy produkt jest ostatecznie poddany całkowitej kontroli jakości przeprowadzonej przez wykwalifikowanego kontrolera jakości produktów wytwarzanych przez Avance Sp. z o.o.

Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce przez odpowiednio przeszkolony i doświadczony zespół pracowników.           

Podwójna ilość materiału

Podwójna ilość materiału – na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia oraz aktualnych trendów zakładamy, iż aby zasłona/firana układała się w elegancki sposób, należy użyć około dwukrotną ilość materiału w stosunku do szerokości karnisza. Wówczas dekoracja okienna zyska odpowiedni wygląd i ułożenie materiału, dzięki czemu Państwa wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu.

Jeśli szerokość Państwa karnisza wynosi 100 cm, to na każdy rodzaj wykończenia zasłony/firany ( kółka, taśma fala, taśma marszcząca, haczyki microflex ) będzie uszyta z około dwukrotności materiału, czyli ok. 200 cm.

Sznurek koralikowy

Łańcuszek – zgodnie z najnowszymi wymaganiami UE, element ten jest bezpieczny w użyciu przez dzieci. Łańcuszek ma dostosowaną długość do wysokości rolety oraz jest mocowany do ściany za pomocą specjalnego uchwytu.

       

Zamek

Zamek – wszystkie poszewki wyposażone są w zamek . Umożliwia on użytkownikowi nieskomplikowaną wymianę poszewki i wkładu oraz wielokrotne pranie produktu.

Termoizolacja i zaciemnienie

Materiały typu DIMOUT i BLACKOUT – ze wzlędu na budowę (obejrzyj na naszym kanale youtube: zobacz >) zapewniają ochronę termoizolacyjną (chronią latem przed ciepłem słonecznym wnikającym do domu, a zimą przed ucieczką ciepła z ogrzewanego pomieszczenia). Dodatkowo zapewniają największe zaciemnienie pokoju.