jak mierzyć okna?

Darmowa wizualizacja

Z myślą o Tobie stworzyliśmy darmową usługę wizualizacji Twojego wnętrza z naszymi produktami.

Dzięki temu, przed zakupem możesz zobaczyć jak wygląda wybrana przez Ciebie zasłona w czy roleta w twoim pomieszczeniu.

Jak to działa?

Po pierwsze - zrób zdjęcie okna w Twoim pokoju. Na zdjęciu okno powinno być uchwycone tak, abyśmy mogli nanieść wybrany przez Ciebie materiał.

Po drugie - zdjęcie prześlij na adres sklep@dekorujonline.pl. Pamiętaj aby było w formacie jpg, png lub bmp – to popularne formaty w jakich zrobisz zdjęcia smartfonem lub aparatem fotograficznym. Minimalna wielkość zdjęcia to 500 x 500 pikseli.

Po trzecie – w treści e-maila wpisz linki do wybranych przez Ciebie 5 materiałów z naszej strony www.dekorujonline.pl lub nazwy i numery materiałów. Dodaj czy chcesz zasłonę, firanęa może roletę.

A my – w ciągu max 48 godzin odeślemy Tobie na e-mail gotową wizualizację Twojego odmienionego wnętrza z nowymi zasłonami czy roletami.

UWAGA: zdjęcie które odeślemy to do Ciebie jest efektem pracy naszego grafika dlatego zamawiany produkt może różnić się od tego, który otrzymasz od nas. Wynika to z różnicy jaką generują poszczególne monitory komputerowe podczas wyświetlania palety RGB. Wysłane zdjęcie ma charakter poglądowy.